O nas

Jeden z najpiękniejszych regionów Polski

Polanica nieruchomości

Jesteśmy nową , ciągle rozwijającą się firmą, nastawioną na sukces i zadowolenie Klienta. Chętnie rozpoczniemy z Tobą współpracę, niezależnie od tego czy posiadasz jedną nieruchomość, czy więcej. Dzięki doświadczeniu w zarządzaniu wynajmem apartamentów i współpracy z inwestorami zauważyliśmy jak ważne jest nastawienie na potrzeby Klienta jednej i drugiej strony.

Oferujemy kompleksową obsługę wynajmu mieszkań,domów i lokali oraz bezpieczne pośrednictwo w finalizacji procesu zakupu/ sprzedaży.

Sprzedaż, kupno, wynajem są to bardzo czasochłonne, wymagające ogromnego zaangażowania, doświadczenia i wiedzy procesy.

Wynajem krótkoterminowy, nastawiony na cele turystyczne jak i długoterminowy, wymagają odpowiedzialności i profesjonalizmu. Zaczynając od posiadania swojej wykwalifikowanej kadry sprzątającej, radcy prawnego, który sporządzi umowę najmu, mającą na celu chronienie Twojego mienia, dużego nakładu na reklamę, bez której nie ma możliwości funkcjonowania i co najistotniejsze w tym biznesie czerpania ZYSKÓW , ciągły, stały kontakt z Klientami/ Gośćmi i zaspokajanie ich potrzeb. Wszystko to zrobimy za Ciebie!

Przy procesach kupna i sprzedaży również nie pozostajesz bez naszej opieki, wyszukujemy nieruchomości według Twoich wskazówek ale też wykorzystując doświadczenie i wiedzę podpowiemy, które przyniosą Ci najlepszą, możliwą stopę zwrotu z takiej inwestycji. Sprzedając nieruchomość otrzymujesz od nas profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości, pełen pakiet usług oraz reklamę na wszystkich portalach internetowych.

Nasza praca, Twój spokój, wspólne korzyści.